Dnes je pondělí, 29. května 2023
*
Infoposel.cz 
*
Úvodní stránka
Menu
» O nás
-
» Stacionář VELETA
-
» Domov VELETA
-
» Dokumenty ke stažení
-
» Fotogalerie
-
» Naše výrobky
-
» Řekli o nás
-
» Články
-
» Náš leták
-
» Infoposel.cz
-
» Natáčení filmů
-
» Sponzoři
-
» Kontakty
-

Spolufinancováno:

logo Jihomoravského kraje
Jihomoravským krajem

logo města Brno
statutárním městem Brna

logo obce Kohoutovice
obcí Kohoutovice

logo Ministerstva práce a sociálních věcí
Ministerstvem práce a sociálních věcí

logo Ministerstva zdravotnictví
Ministerstvem zdravotnictví


Naši podporovatelé:

KOVO-PLAZMA, spol. s r.o.

ALFA-HELICOPTER, spol. s r.o.

Brno Business & Style - CCB, spol. s r.o.
CCB, spol. s r.o.

KOMPAKT, spol. s r.o. - Českomoravská reklamní agentura

Siemens ČR

OHL ŽS, a.s.

Baumax ČR

a další...
*
*

Články


-

V létě opět na Březejci díky firmě Alfa-Helicopter, s.r.o.V létě opět na Březejci díky firmě Alfa-Helicopter, s.r.o. Říká se, že když je něco vícekrát než dvakrát, vzniká tradice. V letošním létě jsme dosáhli třetího rekondičního pobytu na Březejci v řadě a (s tříletou přetržkou) celkem už čtvrtého.

Akce se koná vždy na přelomu července a srpna a je to (ale jen zdánlivě) vždy stejné. Užijeme si nádherných 5 dnů v bezbariérovém areálu uprostřed lesů na Vysočině. Bazén vždy uspokojí koupáníchtivé rekreanty, tříkolky na zapůjčení zase vyznavače cyklistiky a možnost procházek do lesa potěší asi všechny. Výtečná kuchyně jen doplňuje ideu letní dovolené.

Letos byl rekondiční pobyt trochu jiný. Díky sponzorovi, firmě Alfa-Helicopter, s.r.o., se pobytu mohlo zúčastnit rekordních 18 klientů. Díky loňským sponzorům jsme letos na Březejci natáčeli první scény našeho nového hraného filmu vlastní kamerou. A bohužel díky počasí jsme letos více než předtím poznali místní hernu, tělocvičnu a společenskou místnost, protože nám často pršelo. To ale byla jen malá vada na kráse. Vrchol pobytu - večerní (a částečně noční) táborák ve středu počasí nepokazilo. Tak jako vždy přijeli na táborák milí hosté z okruhu našich přátel, které jsme si pozvali.

I odjezd proběhl již tradičně. Těsně předtím, než auto stacionáře vyjelo z areálu a klienti vyšli směr nádraží Ořechov, zašla delegace za správcem střediska. Nejen poděkovat, ale hlavně rezervovat termín pobytu v příštím roce. Takže v červenci 2015 na viděnou na Březejci.

Sdružení Veleta, o.s.Fotogalerie

obrázek (kliknutím zvetšíte)Zpět
*
Menu
Veleta, o.s.
*
*
Copyright © 2008-2023 Sdružení Veleta z.s., Developed by Robert Zaborowski