Dnes je středa, 31. května 2023
*
Infoposel.cz 
*
Úvodní stránka
Menu
» O nás
-
» Stacionář VELETA
-
» Domov VELETA
-
» Dokumenty ke stažení
-
» Fotogalerie
-
» Naše výrobky
-
» Řekli o nás
-
» Články
-
» Náš leták
-
» Infoposel.cz
-
» Natáčení filmů
-
» Sponzoři
-
» Kontakty
-

Spolufinancováno:

logo Jihomoravského kraje
Jihomoravským krajem

logo města Brno
statutárním městem Brna

logo obce Kohoutovice
obcí Kohoutovice

logo Ministerstva práce a sociálních věcí
Ministerstvem práce a sociálních věcí

logo Ministerstva zdravotnictví
Ministerstvem zdravotnictví


Naši podporovatelé:

KOVO-PLAZMA, spol. s r.o.

ALFA-HELICOPTER, spol. s r.o.

Brno Business & Style - CCB, spol. s r.o.
CCB, spol. s r.o.

KOMPAKT, spol. s r.o. - Českomoravská reklamní agentura

Siemens ČR

OHL ŽS, a.s.

Baumax ČR

a další...
*
*

Články


-

Podzimní úklid zahradyPodzimní úklid zahrady Slunné prázdninové léto vystřídal sychravý podzim a zahrada našeho zařízení se stejně jako každý rok pokryla hromadami listí spadlého ze stromů. Jelikož není v našich silách si s takovým množstvím spadaného listí poradit vlastními silami, napadlo nás požádat o pomoc mladou krev - žáky v Brně dobře známé Regionální fotbalové akademie Jihomoravského kraje. Naše prosba o pomoc se setkala s nebývalou ochotou ( ze strany RFA Brno i ZŠ Měšťanské), a tak jsme mladé nadějné fotbalisty i s jejich šéftrenérem mohli dne 2.11.2017 přivítat v našem zařízení.

Naši klienti spolu s pracovníky připravili žákům vřelé přivítaní, provedli je naším zařízením a seznámili je s jeho provozem. Chlapci tak mohli získat nové informace o tom, co to je a jak vůbec funguje zařízení, které poskytuje sociální služby potřebným lidem. Prohlédli si i naši "dílnu", ve které naši klienti vyrábí rozmanité výrobky z různých druhů materiálů pro radost i praktické použití. Žáci se nenechali zaskočit ani přáním jednoho z klientů, aby zazpívali. Během chvilky se dohodli na písničce a následně ji také zazpívali. Klienti byli nadšeni a odměnili je dlouhým potleskem.

Poté se již s elánem pustili do úklidu zahrady a okolí budovy. Někteří hrabali listí a pěchovali ho do pytlů, jiní listí odváželi, další skupinka zametala terasu. Bylo zkrátka na první pohled vidět, že jde o dobře sehranou partu. A svou práci odvedli opravdu důkladně, na zemi nezůstal téměř ani lístek.

Mladým fotbalistům i jejich šéftrenérovi panu Mgr. Martinovi Janásovi patří naše velké poděkování za jejich návštěvu a ochotu pomoci. Pro naše klienty jejich návštěva byla příjemným zpestřením běžného dne. Přejeme jim mnoho úspěchů a doufáme, že jejich návštěvou v našem zařízení byl položen základ pro další a trvalejší spolupráci.
Sdružení Veleta, z.s.Fotogalerie

obrázek (kliknutím zvetšíte)obrázek (kliknutím zvetšíte)obrázek (kliknutím zvetšíte)
obrázek (kliknutím zvetšíte)obrázek (kliknutím zvetšíte)obrázek (kliknutím zvetšíte)
obrázek (kliknutím zvetšíte)obrázek (kliknutím zvetšíte)Zpět
*
Menu
Veleta, o.s.
*
*
Copyright © 2008-2023 Sdružení Veleta z.s., Developed by Robert Zaborowski