Dnes je sobota, 25. března 2023
*
Infoposel.cz 
*
Úvodní stránka
Menu
» O nás
-
» Stacionář VELETA
-
» Domov VELETA
-
» Dokumenty ke stažení
-
» Fotogalerie
-
» Naše výrobky
-
» Řekli o nás
-
» Články
-
» Náš leták
-
» Infoposel.cz
-
» Natáčení filmů
-
» Sponzoři
-
» Kontakty
-

Spolufinancováno:

logo Jihomoravského kraje
Jihomoravským krajem

logo města Brno
statutárním městem Brna

logo obce Kohoutovice
obcí Kohoutovice

logo Ministerstva práce a sociálních věcí
Ministerstvem práce a sociálních věcí

logo Ministerstva zdravotnictví
Ministerstvem zdravotnictví


Naši podporovatelé:

KOVO-PLAZMA, spol. s r.o.

ALFA-HELICOPTER, spol. s r.o.

Brno Business & Style - CCB, spol. s r.o.
CCB, spol. s r.o.

KOMPAKT, spol. s r.o. - Českomoravská reklamní agentura

Siemens ČR

OHL ŽS, a.s.

Baumax ČR

a další...
*
*

Články


-

IX. ročník společenského plesu Sdružení VeletaIX. ročník společenského plesu Sdružení Veleta Už jsme se pomalu smířili s tím, že život nám přináší spoustu změn, na které je třeba si zvykat. V létě se tak u českých přehrad schováváme před spalujícím africkým sluncem, na podzim se v nových plavkách utíkáme zchladit k vodě, aby si následně zima místo sněhových závějí a třeskutých mrazů oblékla spíše lehký jarní kabátek.

Zdá se, že je vše převráceno naruby, ale věřte přátelé, není tomu tak. Existují stále věci respektive události, které jsou v našich kalendářích skálopevně usazené jako horský masiv a každý rok se pravidelně vrací stejně okouzlující ne-li lepší.

A přesně takovou neochvějnou jistotou je ples našeho stacionáře, který se 27.2. 2020 opět uskutečnil v kouzelném prostředí bezplatně propůjčené prostory školní jídelny ZŠ Chalabalova.

Ač je to k nevíře, tak letošní ročník se mohl pochlubit skorokulatou číslovkou 9, což nemohlo zůstat jen tak bez povšimnutí. Výzdoba proto splňovala nejpřísnější estetická kriteria, jídlo bylo chuťově i napohled skvostně delikatesní, učitelská kapela bezchybně harmonická a víno vyváženě červeno-bílé.

To vše pak podtrhla kulturní vystoupení pěveckého velikána Jiřího Helána, pohybová ladnost mažoretek Masarykovy Univerzity nebo nacvičené taneční vystoupení klientů stacionáře, během něhož dokonce ve světové premiéře zakotvila uprostřed sálu pravá pirátská loď.

Úspěch všech účinkujících byl fenomenální, zvláště když vše završilo neskutečně napínavé losování bohaté tomboly, která byla bohatě zásobena výrobky klientů a darů z řad příznivců našeho stacionáře.

Nálada během ní byla bouřlivá a ačkoliv vyhráli jen někteří, tak na konci všichni odhazovali zakoupené lístky s úsměvem a pocitem, že se alespoň zúčastnili.

Speciálním obohacením našeho bálu pak byla osobní přítomnost pana náměstka hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Marka Šlapala a pana starosty městské části Brno - Kohoutovice Petra Šafaříka, kterým jsme slovy i vlastnoručně vyrobenými a tekutými dary poděkovali za dlouholetou úspěšnou spolupráci.

Jak tedy vidíte, hnáni touhou po téměř jubilejní bezbřehé zábavě jsme opět letos vytvořili program, jenž neodolatelně nenásilným způsobem přilákal spoustu tancechtivých veselých hostů, kteří si v této vysokorychlostní době dokázali, že někdy stojí za to na chvíli zpomalit.

S přáním krásného zbytku roku 2020 vás zdraví vaše VELETA.

Sdružení Veleta, z.s.Fotogalerie

obrázek (kliknutím zvetšíte)obrázek (kliknutím zvetšíte)obrázek (kliknutím zvetšíte)

Další foto naleznete ve fotogalerii: IX. ročník společenského plesu Sdružení VeletaZpět
*
Menu
Veleta, o.s.
*
*
Copyright © 2008-2023 Sdružení Veleta z.s., Developed by Robert Zaborowski