Dnes je pondělí, 29. května 2023
*
Infoposel.cz 
*
Úvodní stránka
Menu
» O nás
-
» Stacionář VELETA
-
» Domov VELETA
-
» Dokumenty ke stažení
-
» Fotogalerie
-
» Naše výrobky
-
» Řekli o nás
-
» Články
-
» Náš leták
-
» Infoposel.cz
-
» Natáčení filmů
-
» Sponzoři
-
» Kontakty
-

Spolufinancováno:

logo Jihomoravského kraje
Jihomoravským krajem

logo města Brno
statutárním městem Brna

logo obce Kohoutovice
obcí Kohoutovice

logo Ministerstva práce a sociálních věcí
Ministerstvem práce a sociálních věcí

logo Ministerstva zdravotnictví
Ministerstvem zdravotnictví


Naši podporovatelé:

KOVO-PLAZMA, spol. s r.o.

ALFA-HELICOPTER, spol. s r.o.

Brno Business & Style - CCB, spol. s r.o.
CCB, spol. s r.o.

KOMPAKT, spol. s r.o. - Českomoravská reklamní agentura

Siemens ČR

OHL ŽS, a.s.

Baumax ČR

a další...
*
*

Články


-

Podesáté v rytmu hudby a víru tancePodesáté v rytmu hudby a víru tance Ruku na srdce drazí přátelé a kamarádi. Kdo z Vás má doopravdy rád počáteční měsíce roku, a to konkrétně únor? Ne že by na něm bylo něco špatného, jen chudák nepobral příliš krásy. Je krátký, studený, málokdy bílý a každým dnem nám dává najevo, že jaro je ještě daleko. Jedna věc je na něm ale přesto úžasná a my ho za to zbožňujeme. Každý rok se totiž během něj pořádá ples našeho stacionáře a nejinak tomu bylo i letos. Navíc tento ročník se pyšnil prvními kulatinami, takže touha uspořádat něco výimečného nás hnala dopředu. Pravdou je, že jsme si kvůli době covidové museli téměř tři roky počkat, ale o to byla naše chuť si ho užít větší.

Všechna tato sláva se pak odehrála ve čtvrtek 23.2.2023 od 17.30 v tradičních prostorách jídelny ZŠ Chalabalova 2 v Brně Kohoutovicích, které nám nezištně a bezplatně zapůjčilo její vedení, za což jsme byli neskonale vděčni. Díky nim a pod záštitou pana starosty Bc. Jakuba Hrušky který se kvůli pracovním povinnostem nemohl zúčastnit, jsme se tak mohli během odpoledne ponořit do společenského veselí. Pro návštěvníky bylo připraveno kvalitní jídlo rozmanitých chutí, vína dvou bíločervených barev i bohatý kulturní program hodný této události. K hudbě a poslechu k naší velké radosti hrála velmi schopná dvojice pedagogů zmíněné školy, kteří se na čtyři hodiny se šarmem sobě vlastním sebevědomě proměnili v nejlepší kohoutovické diskžokeje.

Zmíněný kulturní program pak reprezentovala vystoupení externích hostů a klientů stacionáře, která udržovala plesovou náladu v nejvyšším možném bodě odlehčené zábavy. A že bylo kromě okouzlujících žen a náležitě upravených mužů na co koukat. Během odpoledne vystoupila například brněnská taneční skupina Abanico s veselou dobovou polkou, a nestárnoucí pan Jiří Helán všechny pohladil nezaměnitelným zpěvem nestárnoucích hitů.

Klienti stacionáře si potom k překvapení všech střihli jako suverénní tanečníci jednu taneční Pomádu a jako neohrožení zpěváci absolvovali za zvuku hudby pana Mládka cestu rychlíkem z Opavy do Prahy. Za všechna vystoupení byli umělci oceněni mohutným aplausem, který je pouze utvrdil v tom, že lepší publikum byste ten večer v Brně hledali těžko. Zlatým hřebem pak byla bohatá tombola složená z klientských výrobků a štědrých darů přátel našeho stacionáře. 40 cen postupně zmizelo za nadšeného jásotu celého sálu i samotných výherců a jako bonbónek byl vydražen tanec s paní Veronikou Bartovou, která na měla na této tombole největší zásluhu.

Celá akce pak končila za odchodu nadšených účastníků ve 21.30 s příjemným příslibem, že příští rok se musíme všichni opět sejít. Tak snad se nám to povede a na následující únor se i přes jeho zimní nevlídnost budeme opět plesově těšit. Třeba i s Vámi, milí přátelé.

S pozdravem a přáním krásného dne Vaše VeletaFotogalerie

obrázek (kliknutím zvetšíte)obrázek (kliknutím zvetšíte)obrázek (kliknutím zvetšíte)

Další foto naleznete ve fotogalerii: X. ročník společenského plesu Sdružení VeletaZpět
*
Menu
Veleta, o.s.
*
*
Copyright © 2008-2023 Sdružení Veleta z.s., Developed by Robert Zaborowski