Dnes je pondělí, 29. května 2023
*
Infoposel.cz 
*
Úvodní stránka
Menu
» O nás
-
» Stacionář VELETA
-
» Domov VELETA
-
» Dokumenty ke stažení
-
» Fotogalerie
-
» Naše výrobky
-
» Řekli o nás
-
» Články
-
» Náš leták
-
» Infoposel.cz
-
» Natáčení filmů
-
» Sponzoři
-
» Kontakty
-

Spolufinancováno:

logo Jihomoravského kraje
Jihomoravským krajem

logo města Brno
statutárním městem Brna

logo obce Kohoutovice
obcí Kohoutovice

logo Ministerstva práce a sociálních věcí
Ministerstvem práce a sociálních věcí

logo Ministerstva zdravotnictví
Ministerstvem zdravotnictví


Naši podporovatelé:

KOVO-PLAZMA, spol. s r.o.

ALFA-HELICOPTER, spol. s r.o.

Brno Business & Style - CCB, spol. s r.o.
CCB, spol. s r.o.

KOMPAKT, spol. s r.o. - Českomoravská reklamní agentura

Siemens ČR

OHL ŽS, a.s.

Baumax ČR

a další...
*
*

Články


-

Cesta na vrchol je dřina - hlavně v hlavěCesta na vrchol je dřina Každý z nás má v životě spoustu snů, tužeb a přání. Některé se nám splní, jiné zůstanou v oblasti představ a za některými si musíme jít cílevědomě sami navzdory všem překážkám, které nám stojí v cestě. Ať tak či onak jsou právě naše vůle společně s nadšením mnohdy ty hlavní ingredience, které nás ženou dál a příjemným způsobem nás nutí být lepšími a překonávat sami sebe. Pravdou je, že ty největší handicapy máme mnohdy v hlavě, díky čemuž nám uniká, že už samotná cesta je důležitější než cíl. O to cennější pak bývá setkání s lidmi, kteří šli svým snům vstříc a díky své píli spojené s vytrvalostí dosáhli vrcholu.

I nám se ve středu 21.9.2022 podařilo potkat takového člověka, a to konkrétně ve světě sportovním. Jmenuje se Jiří Procházka, je mistrem smíšených bojových umění MMA, pochází z malé vesničky vedle Miroslavi na Moravě a studoval na sportovní střední škole v Brně. Při tomto studiu se začal věnovat bojovým sportům a následně našel útočiště v tělocvičně na Vinohradech, kde se pomocí několikaletého tvrdého tréninku propracoval až k titulu šampiona v polotěžké váhové kategorii organizace UFC.

A právě do tohoto cvičebního svatostánku pozval náš stacionář, abychom se s ním setkali, popovídali si o životě profesionálního sportovce, zhlédli ukázky techniky boje a načerpali inspiraci ve vnitřní houževnatosti, která nám následně pomáhá i v osobním životě. Pan Jiří nám ve všem vyšel ochotně vstříc a během téměř dvouhodinové návštěvy se nám věnoval se vší energií, což pro zúčastněné bylo nevšedním zážitkem.

Trpělivě zodpovídal všechny naše dotazy, ukázal nám, jak vypadá opravdový boj v aréně, nešetřil podpisy do našich připravených obrázků s jeho podobiznou a jako bonbónek jsme si nakonec střihli aktuální společnou fotografii, ze které bylo cítit radostnou a přátelskou atmosféru na míle daleko.

Shrnuto podtrhnuto se toto sportovní dopoledne povedlo náramně a každý z nás si odnesl spoustu nezapomenutelných zážitků spojených s vědomím, že když člověk chce, může dokázat cokoliv. Kéž by takových motivačních chvil bylo v našich životech co nejvíce. Vždyť úsměv spojený s dobrou náladou jsou nejlepšími spojovacími a tmelícími prvky pro každého.

S přáním krásného podzimního dne Vaše Veleta

Lukáš Brož


Fotogalerie

obrázek (kliknutím zvetšíte)Zpět
*
Menu
Veleta, o.s.
*
*
Copyright © 2008-2023 Sdružení Veleta z.s., Developed by Robert Zaborowski